Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani
Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani

  Robinson Crusoe 17 Haziran'da Gösterime Giriyor!

Robinson Crusoe 17 Haziran'da Gösterime Giriyor! 12 Haziran 2016

Daniel Defoe'nun klasik romanı Robinson Crusoe'nun en yeni uyarlaması 17 Haziran 2016'da Türkiye izleyicisiyle buluşacak. Şimdiye dek defalarca sinemaya aktarılmış olan Robinson Crusoe hikayesi, bu kez bir animasyon olarak izleyicilerle buluşacak. Filmde 3 boyutlu izleme seçeneği de bulunacak. Klasik Robinson uyarlamalarından biraz farklı olan bu filmde, bir gemi kazası sonrası ıssız bir adaya ...

Daniel Defoe'nun klasik romanı Robinson Crusoe'nun en yeni uyarlaması 17 Haziran 2016'da Türkiye izleyicisiyle buluşacak.

Şimdiye dek defalarca sinemaya aktarılmış olan Robinson Crusoe hikayesi, bu kez bir animasyon olarak izleyicilerle buluşacak. Filmde 3 boyutlu izleme seçeneği de bulunacak.

Klasik Robinson uyarlamalarından biraz farklı olan bu filmde, bir gemi kazası sonrası ıssız bir adaya düşen Robinson'un, adadaki hayvanlarla dost olması ve birlikte bir gemi yapmaya başlamaları anlatılıyor. Ancak bu planları bozmak isteyen kötü kalpli kedilerle de mücadele etmeleri gerekecek.

Belçika-Fransa ortak yapımı filmin Türkçe dublaj kadrosunda Buğra Gülsoy ve Yekta Kopan gibi çok önemli isimler de yer alıyor. Gülsoy Robinson'u, Kopan ise Cuma'yı seslendirdi.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha